اندکی صبر سحر نزدیک است .::نمونه بارز کلاهبرداری ماهواره ای ::. - ►▌ رنگارنگ ▌ ◄
سفارش تبلیغ
صبا
►▌ رنگارنگ ▌ ◄

بسمه تعالی

سلام دوستان و بازدیدکنندگان عزیز و بزرگوارم

یک داستان تلخی از خریدهای ماهواره ای برای شما خوبان بگویم که به هر تبلیغی که از ماهواره میشود تا اعتماد و اطمینان کامل و صد در صد نکردید از آن خرید نکنید چون مایه ضرر و زیان مالی حتی جانی برای شما و خریدار محترم میشود.

نمونه بارزش تبلیغ ماهواره ای در شبکه های مختلف فارسی زبان مبنی بر خرید 25 محصول تابستانی به همراه هدیه با قیمت 000/250 هزار ریال با هزینه ارسال پست رایگان و 80% تخفیف به فروش میرسد که برای فروش آن محصول با آب و تاب زیاد و حبابی و پوچ گفته میشود.

همین چندروز پیش برای درخواست و خرید همین محصول تابستانی ا اس ام اس زدم در جوابش اومد نام و نام خانوادگی و ... به همین شماره قبلی اس ام اس کنید مشخصاتم رو فرستادم تا اینکه دیروز محصول برای بنده آمد.

به عکس فوق دقت کنید و مطالب زیر را با توجه کامل مطالعه بفرمائید.

اولا جعبه ای که فرستادند هدیه ای به همراه آن نبود

ثانیا در تبلیغاتشون دم از هزینه ارسال رایگان می زنند در حالیکه اینطور نیست در روی جعبه نوشته شده هزینه پستی 18340 و مالیات بر ارزش افزوده 1101 می باشد و مبلغ کالا 228000 ریال و جمعا 247441 میباشد.

ثالثا محصولی که برای اینجانب فرستاده شد یک جای DVD     بود که 6 عدد را در یکجا قرار داده بودند

رابعا DVD هایی که فرستاده بودند 2 تاش به ظاهر اصل و 4 عدد آن را کپی رایت کرده بودند و اصل نبودند.

خامسا محتوای دی وی دی ها اکثرا به زبان اصلی و انگلیسی بود و فارسی نبود که یاد بگیریم.

در آخر به عنوان یک برادر کوچکتر و دلسوز به شما بزرگواران پیشنهاد نمی کنم که این محصول و محصولات مشابه آنرا خریداری کنید.

انسان از مغازه معتبر خرید کند بهتر از این است که از ماهواره یا اینترنت خرید کند.

اینجانب جسارت نمیکنم به فروشگاههای اینترنتی و تبلیغات ماهواره ای ولی به هر حال هستند افراد سود جو و فرصت طلب که برای بدست آوردن کمی سود بیشتر هم جان و مال خود و دیگران را به خطر بیندازند.

 


نوشته شده در جمعه 92/5/18ساعت 1:10 عصر توسط Mahdi Rahbarzare یادگاری ( ) |


Design By : Pichak